CCD Skills to połączenie dwóch światów

Artur – cywil, przedsiębiorca, strzelec sportowy
Yeno –  wojownik, żołnierz zawodowy

Ideą CCD Skills jest rozwój świadomości obywateli w zakresie obrony cywilnej. Świadomości zbudowanej na pięciu podstawowych filarach jakimi są umiejętności przetrwania, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, samoobrony, posługiwania się bronią oraz działania w granicach prawa. Świadomości pełnej, zbudowanej kompleksowo i bez kompromisów. Świadomości dającej odpowiedź nie tylko na pytanie jak? – ale i dlaczego. Świadomości mającej doprowadzić do realnego podniesienia odporności Państwa i skutecznego działania obrony cywilnej na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Filozofia CCD Skills łączy grupę ciekawych ludzi z różnych stron życiowych zajęć i doświadczeń. Każdy z nich ma wyjątkową historię do opowiedzenia. To połączenie wyzwala niezwykłą energię oraz klimat.

W dążeniu do przekazywania wiedzy największy nacisk kładziemy na przystępny sposób jej przekazania, bez utartych szablonów i nudnych regułek z uwzględnieniem osobistych uwarunkowań każdej osoby. W CCD Skills najważniejszy jest człowiek, nie ważne skąd przychodzi i czym się zajmuje, ważne że chce coś zmienić i się rozwijać – my to doceniamy.

Szkolenia

W CCD Skills przedstawimy Ci nasze autorskie sposoby oparte na praktycznych doświadczeniach, które pomogą Ci rozwinąć umiejętności przetrwania, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, samoobrony, posługiwania się bronią oraz działania w granicach prawa. Nabyte przez Ciebie umiejętności zwiększą Twoje szanse i pozwolą prawidłowo zareagować na sytuacje konfliktowe, kryzysowe lub zagrażające zdrowiu i życiu.

Nabyte umiejętności z powodzeniem wykorzystasz w życiu codziennym. Np. w bezpiecznym korzystaniu ze strzelnicy, rozwijaniu pasji jaką jest strzelectwo sportowe, udzielaniu pierwszej pomocy, obrony czy kontroli emocji.

Instruktorzy

Na pokładzie CCD Skills znajdują się wyłącznie pasjonaci którzy pełnili służbę wojskową, instruktorzy strzelectwa bojowego i sportowego, Survivalu i SERE, specjaliści z zakresu prawa, ratownicy pola walki, ratownicy medyczni, kwalifikowani pracownicy ochrony, instruktorzy i zawodnicy walki w bliskim kontakcie. Wszyscy odnaleźliśmy się w miejscu i duchu nieustannego rozwoju, a przez pryzmat własnych doświadczeń życiowych wiemy jak ważne i piękne jest życie. Świadome życie. Witamy w świecie CCD Skills.

Siedziba

CCD Skills Sp. z o. o.
ul. Balicka 125B
30-149 Kraków