Instruktorzy

Wszyscy odnaleźliśmy się w miejscu i duchu nieustannego rozwoju, a przez pryzmat własnych doświadczeń życiowych wiemy jak ważne i piękne jest życie. Świadome życie.

Poznaj nasz team

Na pokładzie CCD Skills znajdują się sami pasjonaci którzy pełnili służbę wojskową, instruktorzy strzelectwa bojowego i sportowego, Survivalu i SERE, specjaliści z zakresu prawa, ratownicy pola walki ,ratownicy medyczni, kwalifikowani pracownicy ochrony, instruktorzy i zawodnicy walki w bliskim kontakcie. 

ARTUR

ARTUR

Cywil, zapalony strzelec sportowy, przedsiębiorca który od kilku lat stara się poszerzać świadomość Polaków na tematy związane z bronią. Prowadzący strzelanie LOK i PZSS, czynny uczestnik zawodów strzeleckich. Pasjonat, zaangażowany w rozwój strzelectwa sportowego i bojowego co zaowocowało uzyskaniem uprawnień instruktorskich nadanych przez PZSS i PZISM.

YENO

YENO

Żołnierz zawodowy Sił Zbrojnych RP, skoczek spadochronowy. Swoje doświadczenie zdobywał w jednostkach aeromobilnych w specjalności rozpoznanie. Zbudowany przez czynne, wieloletnie uczestnictwo w turniejach walki wręcz, które pokierowało go w stronę armii gdzie odnalazł swoje miejsce. Determinacja w osiąganiu celów doprowadziła go ukończenia m.in. kursu SERE C, instruktora strzelectwa bojowego, instruktora MMA i walki w bliskim kontakcie.

ROBSON

ROBSON

Zainteresowanie sztuką przetrwania w trudnych warunkach, zaangażowanie wkładane w rozwój i motto „NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ” to określenia, które najlepiej opisują kim jest. Nigdy się przy nim nie zgubisz, zawsze znajdzie drogę do celu, choćby miał tam dojść resztkami sił. Żołnierz Sił Zbrojnych RP, skoczek spadochronowy, instruktor nawigacji i topografii, ale przede wszystkim instruktor SERE, jednego z najcięższych kursów w Siłach Zbronych RP.

ODZIOM

ODZIOM

Człowiek orkiestra, specjalista w dziedzinie wspinaczki sportowej. Z liny potrafi wyczarować układy, których świat nie widział. Żołnierz Sił Zbrojnych RP, ratownik medyczny, który brał udział w niezliczonej ilości kursów medycznych m.in. ALS (Advanced Life Support), CLS, TCCC (Tactical Combat Casualty Care), skoczek spadochronowy.

PABLO

PABLO

Specjalista od prowadzenia działań w terenie zurbanizowanym. Wykona plan, zorganizuje i zrealizuje działanie w każdym budynku. Szkolony do walki w bliskim kontakcie przy użyciu każdej dostępnej metody i sprzętu. Doświadczenie nabywał m.in. w ESA (European Security Academy). Żołnierz Sił Zbronych RP, skoczek spadochronowy.

SOBAL

SOBAL

Pasjonat i praktyk strzelectwa bojowego. Umiłował sobie królową taktyk, która daje mu możliwość otwarcia umysłu i szukania coraz to lepszych, szybszych rozwiązań pracy w pomieszczeniach. Ciągle się rozwija jako strzelec, taktyk i instruktor. Spod jego ręki wychodzą kolejni adepci walki w terenie zurbanizowanym. Ukończył kursy CQB i breachera w ESA. Żołnierz Sił Zbrojnych RP, skoczek spadochronowy.

WYCISK

WYCISK

Instruktor SERE, który umiłował sobie wspinaczkę i wszystko co z nią związane. Kończył kursy linowe na śmigłowcach, oraz kursy prowadzone przez instruktorów GOPR, dzięki czemu sam sięgnął po tytuł instruktora wspinaczki skałkowej. Żołnierz Sił Zbrojnych RP i skoczek spadochronowy z pasji, którą zaraża i motywuje.

KAMELEON

KAMELEON

„Pracuj w ciszy, niech efekty robią hałas” to co w całości opisuje tego żołnierza Sił Zbrojnych RP. Skrupulatność, zaangażowanie i ani słowa narzekania w ciężkich chwilach. Czarna taktyka, walka wręcz i strzelectwo bojowe to jego zajawka. Skoczek spadochronowy, uczestnik kursu breacher’a w ESA i wielu innych związanych z „saperką”.

P.

P.

Medycyna interesowała go od najmłodszych lat i właśnie ona stała się jego pasją. Czynny ratownik medyczny w zespołach wyjazdowych KPR, instruktor ratownictwa pola walki. Jego doświadczenie wykorzystywane było wielokrotnie podczas ćwiczeń na terenie kraju i za granicą, obecnie żołnierz Wojsk Specjalnych, skoczek spadochronowy.

BAKER

BAKER

Medyk bojowy wojsk areomobilnych, specjalista od czerwonej taktyki. Instruktor ratownictwa pola walki. Absolwent wielu zaawansowanych kursów medycznych (CTM/MP, TC3, PFC). Nie samą medycyną człowiek żyje, wszechstronny żołnierz Sił Zbrojnych RP, szkolenia bojowe nabywał m.in. w ESA (European Security Academy). W „wolnych chwilach” od munduru realizuje swoją ratowniczą pasje w pogotowiu ratunkowym i w szpitalnym oddziale ratunkowym. Skoczek spadochronowy.

PAT

PAT

Zaawansowany instruktor SERE, liczba wyszkolonych przez niego żołnierzy z działki SERE dobiła już do 1000, a szkolenia prowadził na całym terytorium Polski. Pomimo dekady w wojskach powietrznodesantowych ciągle się rozwija i rozumie, że każdy aspekt wyszkolenia jest tak samo ważny i nie wolno nam się zatrzymywać. Jest znany z jednego powiedzenia:
„ Jeśli znajdziemy się kiedyś sami w nieprzyjaznym terenie i ja będę nie przytomny, TY dzięki wiedzy którą tutaj nabyłeś, zrobisz wszystko, żebyśmy wrócili do domu cali i zdrowi”.
Instruktor nawigacji i topografii, instruktor samoobrony i walki wręcz, skoczek spadochronowy.

MISIEK

MISIEK

 Adwokat z szerokim doświadczeniem procesowym i doradczym, od 20 lat w zawodzie prawnika, od 18 lat na sali sądowej w sprawach karnych, gospodarczych oraz cywilnych. Pasjonat i praktyk ciągłego rozwoju profesjonalnego oraz osobistego. Absolwent m.in. EMBA, MCG, Compliance Officer, Internal Auditor ISO . Wykładowca programów MBA. Absolwent American Law Program Columbus School of Law. Wszystko, czego uczy, stara się wypróbować na sobie, co – obok pasji strzeleckiej – doprowadziło do  uzyskania uprawnień instruktora strzelectwa sportowego PZSS, instruktora strzelectwa bojowego PZISM, prowadzącego strzelanie LOK oraz PZSS, sędziego sportu strzeleckiego PZSS oraz IPSC, instruktora taktyki i technik interwencji BG System.

Dociekliwy praktyk, zawsze chce zrozumieć „co, jak i dlaczego”.

Szkolenia

W CCD Skills przedstawimy Ci nasze autorskie sposoby oparte na praktycznych doświadczeniach, które pomogą Ci rozwinąć umiejętności przetrwania, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, samoobrony, posługiwania się bronią oraz działania w granicach prawa. Nabyte przez Ciebie umiejętności zwiększą Twoje szanse i pozwolą prawidłowo zareagować na sytuacje konfliktowe, kryzysowe lub zagrażające zdrowiu i życiu.

Nabyte umiejętności z powodzeniem wykorzystasz w życiu codziennym. Np. w bezpiecznym korzystaniu ze strzelnicy, rozwijaniu pasji jaką jest strzelectwo sportowe, udzielaniu pierwszej pomocy, obrony czy kontroli emocji.

Siedziba

CCD Skills Sp. z o. o.
ul. Balicka 125B
30-149 Kraków