Szkolenia

Warsztaty interaktywne w oparciu o stworzone przez nas scenariusze odbywają się na terenie małopolski m.in. w malowniczym Beskidzie Wyspowym, okolic m. Słomniki oraz strzelnicach zamkniętych i otwartych znajdujących się w biskiej okolicy Krakowa. Część teoretyczna w siedzibie CCD Skills. Istnieje możliwość organizacji szkoleń na terenie całej Polski.

Autorski program szkoleń

Kompleksowy autorski program szkoleń z zakresu strzelectwa, przetrwania, samoobrony, reakcji w sytuacjach kryzysowych, medycyny i prawa. Dla każdego.  Z uwzględnieniem osobistych uwarunkowań i bez kompromisów. Chcesz coś zmienić i się rozwijać? My to doceniamy!

PATENT STRZELECKI

i POZWOLENIE

NA BROŃ

Gotowy system, w którym zaoszczędzisz czas na szukanie niezbędnych dokumentów, adresów i telefonów do klubów sportowych, lekarzy czy samego Wydziału Postępowań Administracyjnych Policji, które wydaje pozwolenia do posiadania broni palnej.

CONDUCTING FIRE

CF01
TRY THIS
CF02P
PRECISE SHOT PISTOL
CF02C
PRECISE SHOT CARBINE
CF03
DOUBLE SHOT
CF04
TIME PRESSURE
CF05
COMBAT TASK

SELF-DEFENSE

SD01
PSYCHOLOGY MY FIRST GUARD
SD02
PUNCHES AND KICKS
SD03
CHOKES AND GRABS
SD04
EQUIPMENT

Świadoma Obrona Cywilna – PROLOG

Wyjątkowy kurs obrony z zakresu bezpieczeństwa praktycznego, wsparcia umiejętności i wiedzy potrzebnej do skutecznego działania w przypadku różnych sytuacji konfliktowych i kryzysowych.

SURVIVAL

S01
RULES OF SURVIVAL
S02
FOREST CAMP
S03
OUTSIDE COMFORT ZONE

MED

M01 – BLS
BASIC LIFE SUPPORT
M02 – CLS
COMBAT LIFESAVER)
M03 – CTM
COMBAT TRAUMA MANAGEMENT

POWER OF LAW

PL01
GUN LAWS
PL02
SELF-DEFENCE IN POLAND
PL03
EXAM PREPARATION
PL04
ARMED INTERVENTION AND LAW ENFORCEMENT

ZE WZGLĘDU NA SPECYFIKĘ PROWADZONEJ PRZEZ NAS DZIAŁALNOŚCI CZAS TRWANIA KURSÓW JEST ZALEŻNY OD WYPRACOWANYCH POSTĘPÓW GRUPY SZKOLENIOWEJ PO KAŻDYM SZKOLENIU BĘDZIESZ MIAŁ MOŻLIWOŚĆ PODEJŚCIA DO CERTYFIKOWANEGO EGZAMINU. JEŚLI UKOŃCZYSZ GO Z WYNIKIEM POZYTYWNYM OTRZYMASZ CERTYFIKAT UKOŃCZENIA KURSU.

Chcesz zapisać się na szkolenie?

Napisz do nas!

Zaznacz poniższą zgodę, aby wysłać formularz.

Siedziba

CCD Skills Sp. z o. o.
ul. Balicka 125B
30-149 Kraków