SELF-DEFENSE

SD01

PSYCHOLOGY MY FIRST GUARD

Pierwszy poziom z zakresu walki w bliskim kontakcie, na którym dowiesz się, jak przeciwdziałać eskalacji konfliktu.

SD02

PUNCHES AND KICKS

Na tym poziomie rozwiniesz swój warsztat o kolejne techniki samoobrony. Nauczysz się m.in. uderzać i kopać w sposób efektywny.

SD03

CHOKES AND GRABS

Poziom na którym skupimy się na użyciu technik obezwładniających, jak prawidłowo i skutecznie używać chwytów, technik duszenia i pracy w zwarciu z agresorem.

SD04

EQUIPMENT

Zakres w którym poznasz techniki związane z użyciem noża, pałek, kubatanów i innych niebezpiecznych narzędzi. Dowiesz się jak wygląda obrona przed tego typu atakami

SD01

PSYCHOLOGY MY FIRST GUARD

Pierwszy poziom z zakresu walki w bliskim kontakcie, na którym dowiesz się, jak przeciwdziałać eskalacji konfliktu. Zwrócimy uwagę na aspekt psychologiczny broniącego się i agresora. Przekażemy Ci praktyczne techniki samoobrony, abyś mógł/mogła skutecznie się bronić bez względu na warunki fizyczne przy tym nie przekraczając granic obrony koniecznej.

Dla kogo?

Dla KAŻDEGO kto chce rozpocząć przygodę z walką w bliskim kontakcie. Nie liczy się wiek, płeć i warunki fizyczne.

Szczegóły

Czas: 8 godz.

Cena za szkolenie: 349zł

SD02

PUNCHES AND KICKS

Na tym poziomie rozwiniesz swój warsztat o kolejne techniki samoobrony, nauczysz się uderzać i kopać w sposób efektywny, oraz bronić się przed tego typu technikami. Przedstawimy sytuację w których zależy nam na utrzymaniu agresora w dystansie.

Dla kogo?

Ukończony kurs SD01.

Szczegóły

Czas: 8 godz.

Cena za szkolenie: 349zł

SD03

CHOKES AND GRABS

Poziom na którym skupimy się na użyciu technik obezwładniających, jak prawidłowo i skutecznie używać chwytów, technik duszenia i pracy w zwarciu z agresorem oraz jak przeciwdziałać tego typu technikom. Dowiesz się dlaczego w pewnych sytuacjach warto je zastosować ale również kiedy ich omijać.

Dla kogo?

Ukończony kurs SD02.

Szczegóły

Czas: 8 godz.

Cena za szkolenie: 349zł

SD04

EQUIPMENT

Zakres w którym poznasz techniki związane z użyciem noża, pałek, kubatanów i innych niebezpiecznych narzędzi. Dowiesz się jak wygląda obrona przed tego typu atakami, ale również jak samemu użyć narzędzi do obrony osobistej, nie wykraczając poza granice obrony koniecznej. Pokażemy jak w sytuacjach zagrożenia użyć lub wykorzystać broń palną.

Dla kogo?

Ukończony kurs SD03.

Szczegóły

Czas: 8 godz.

Cena za szkolenie: 349zł

Chcesz zapisać się na szkolenie?

Napisz do nas!

Zaznacz poniższą zgodę, aby wysłać formularz.

Siedziba

CCD Skills Sp. z o. o.
ul. Balicka 125B
30-149 Kraków